Strona główna > Firmy > Przewóz osób > Nasze przygody w podróży wynajętym autem

Nasze przygody w podróży wynajętym autem

Nasze przygody w podróży wynajętym autem

Jakie dokumenty są potrzebne do wynajmu auta w Żarach?

Kobitka22

Posty: 1

 
Witam! Poszukuję wypożyczalni dostawczych samochodów, ponieważ potrzebuję przewieźć większą ilość rzeczy. Czy ktoś wie, gdzie w Żarach, Lubsku lub Żaganiu można takie auta wynająć?

stopiw7

Posty: 8

 
Dzień dobry! Potrzebuję wynająć samochód w Żarach na kilka dni, aby zwiedzić okolicę. Czy ktoś korzystał z wypożyczalni w tej okolicy? Które są wasze wrażenia?

Gargamel5

Posty: 4

 
Mam znajomego, który ostatnio korzystał z wypożyczalni aut w Żaganiu, i wynajął tam elektryczne auto. Możesz spróbować poszukać wypożyczalni online, bo na ich stronach internetowych częstokroć są informacje o rodzajach pojazdów.

Złoty

Posty: 18

 
Ja wypożyczałem ostatnio auto w Lubsku i byłem zadowolony. Jednak również polecam sprawdzenie ofert online. Wybór jest większy, a można także łatwo porównać ceny.

Różyczka

Posty: 16

 
W Lubsku na pewno jest kilka wypożyczalni samochodów. Warto odwiedzić ich strony internetowe i porównać ceny oraz dostępność pojazdów.

transerwis

Posty: 24

 
Witajcie! Planując podróż do Żar, natrafiłem na stronę https://kds-wynajem.pl oferującą wypożyczanie samochodów. Chociaż jeszcze nie byłem ich klientem, to zawsze pożądane byłoby zobaczyć, jakie wozy mają w ofercie.

Dzidzia

Posty: 8

 
Dzień dobry! Potrzebuję wynająć samochód w Żarach na kilka dni, aby zwiedzić okolicę. Czy ktoś korzystał z wypożyczalni w tej okolicy? Jakie są wasze wrażenia?

Joe

Posty: 2