Strona główna > Firmy > Reklama > agencja marketingu medycznego, kogo polecicie ?

agencja marketingu medycznego, kogo polecicie ?

agencja marketingu medycznego, kogo polecicie ?

Dzień dobry. Komu powinienem zaufać, jeżeli przedmiot mojego zainteresowania stanowi marketing medyczny?

MaszWielkosc

Posty: 7

 
Dużo zaangażowania od właściciela wymaga promocja gabinetu lekarskiego. Ewentualnie mądrym rozwiązaniem jest zainteresowanie się agencjami marketingowymi, które są w stanie zaproponować atrakcyjny cenowo pakiet usług :)))

helloo333

Posty: 15

 
Polecam Wam zgłosić się do kogoś, kto jest w stanie zaproponować profesjonalny marketing gabinetów lekarskich. Warto zwrócić szczególną uwagę na agencje reklamowe, które posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie :-)

mew soncz7777

Posty: 13

 
Nie ukrywam, iż zainwestowałem niedawno marketing placówek medycznych. Z dnia na dzień obserwuję coraz większe zainteresowanie ofertą poszczególnych placówek, jakich jestem właścicielem. Jestem przekonany, iż to trafna inwestycja. Marketing to podstawa.

Yab

Posty: 23

 
Nierzadko zaledwie kilkaset złotych w skali miesiąca potrafi kosztować marketing usług medycznych. To nie są jakieś gigantyczne kwoty. Pozdrawiam.

humer56

Posty: 11

 
Nie ukrywam, że od dłuższego czasu chodziła mi po głowie nieco bardziej intensywna reklama produktów leczniczych. Obecnie szukam agencji reklamowej, z którą zacznę współpracę.

Laleczka

Posty: 16

 
Zatrudniłem tą firmę: https://www.mediamedic.pl, jeśli chodzi o marketing placówek medycznych. Nie ukrywam, że miałem pewne obawy, aczkolwiek okazały się one zupełnie niesłuszne. To agencja, która w 100% dopasowała się do moich indywidualnych potrzeb :-)

Tomcio

Posty: 20

 
Nierzadko zaledwie kilkaset pln w skali miesiąca potrafi kosztować marketing usług medycznych. To nie są jakieś gigantyczne kwoty. Pozdrawiam.

Złoty

Posty: 23