Strona główna > Firmy > Reklama > Event marketing, jaka firma

Event marketing, jaka firma

Event marketing, jaka firma

Cześć. Od zawsze wydawało mi się, że sprawdzę się w organizacji różnych akcji i promocji marek, ale dopiero na własnym przykładzie przekonałem się, że to wytężona praca, którą niekoniecznie ktoś doceni.

Nikotymmm

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Lektura forum znacząco mi pomogła, być może nawet uchroniła mnie przed utratą pracy, bo nie byłam kompetentna w kwestii organizacji imprez (nadal nie jestem). Szefowi spodobały się jednak przygotowane wydarzenia promocyjne.

1Alex149

Posty: 23

 
Witam.

Miałam duże wątpliwości, jeśli chodzi o to, komu powierzę promocję idei i ostatecznie w akcie frustracji samodzielnie zajęłam się tym tematem. Myślałam, że będzie gorzej, ale dałam radę!

Himu87

Posty: 17

 
Hej.

Od zawsze pracowałam w firmie na stanowisku biurowym, lecz mój szef nagle wpadł na pomysł, aby przesunąć mnie do działu marketingu, co było niemałym szokiem. Wystarczy powiedzieć, że nie mam w tym temacie zielonego pojęcia, lecz szybko, m.in. dzięki temu forum nauczyłam się podstaw, za co jestem niezwykle wdzięczna.

Dr-House

Posty: 29

 
Witam. Wydawałoby się, że każdy człowiek jest w stanie sam rozwiązać swoje kłopoty i rozwiać wątpliwości. Okazuje się, że to nieprawda, gdyż gdyby nie to forum nigdy nie udałoby mi się skoordynować niektórych działań, a mało tego zadbać o adekwatną do potrzeb promocję marek.

Specjalista

Posty: 23

 
Cześć. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się znaleźć to forum dyskusyjne. Rozwiało ono mnóstwo moich wątpliwości odnośnie działań, jakie powinienem podejmować jako właściciel firmy.

m4ddog

Posty: 30

 
Cześć. Nie można powiedzieć, że oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, które przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego działania.

Krakus

Posty: 27

 
Witam. Moje oczekiwania względem kampanii tj. promocja firm były niewielkie, bowiem niepokoiła mnie stosunkowo atrakcyjna cena takiej usługi. Pozytywnie się zaskoczyłem, co uznaję za duży sukces.

Zainteresowanym mogę przekazać kontakt do firmy, która mnie wsparła na każdym etapie.

pantin

Posty: 25

 
Cześć. Nie można powiedzieć, iż oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, jakie przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego poczynania.

Misio

Posty: 22