Strona główna > Firmy > Szkolenia i kursy > bhp katowice, polecicie ?

bhp katowice, polecicie ?

bhp katowice, polecicie ?

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, albowiem mam kilku pracowników, jakim się zbliża termin obycia szkolenia, ale nie wiem gdzie tego szukać?

Gumer45

Posty: 4

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę hhttp://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest propozycja.

czdeRRR

Posty: 14

 
Odszukasz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest niesłychanie mnóstwo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Na szkoleniach to jest tak, iż jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Potem jest tak, iż Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, wobec tego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

labuh

Posty: 7

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Babeczka

Posty: 5

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest stosowne podejście do tego tematu, a wówczas osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wówczas jest dobrze.

Julian

Posty: 8

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

labuh

Posty: 15

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, które takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają niezmiernie mnóstwo do powiedzenia. Według mnie super.

Lizusek45

Posty: 11

 
Dokładnie, trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, albowiem nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są organizowane w jakimś celu, zatem trzeba słuchać i to rzeczywiście niezmiernie uważnie.

Didolek

Posty: 17

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

SABUR

Posty: 8