Spyphone, znacie jakiś ?

Spyphone, znacie jakiś ?

Hej. Czy uważacie, iż podsłuch w telefonie to dobry sposób na doskonalsze kontrolowanie mojej nastoletniej córki?

Robuś

Posty: 9

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem wcześniej świadomości, iż podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, że może to kosztować od kilkudziesięciu do stu złotych. Tymczasem właściwa aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 złotych miesięcznie.

To dość spora suma, lecz być może będzie warto ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

Yuri20

Posty: 18

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

namok

Posty: 18

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który odnalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, wielkie szanse aplikacji, jaka jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

Ania

Posty: 20

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak naprawdę da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

Reklama

Posty: 20

 
Chciałem mieć pewność, iż moja córka od razu po szkole wraca do domu, a z racji obowiązków służbowych nie mogłem jej zwyczajnie kontrolować. Postanowiłem założyć jej podsłuch w telefonie, niemniej jednak wykorzystuję go wyłącznie do sprawdzania lokalizacji GPS jej telefonu komórkowego.

Nie odważyłbym się na więcej :)

Dzidzia

Posty: 14

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

jumju

Posty: 19