Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Telefony stacjonarne > podsłuch na telefon, który ?

podsłuch na telefon, który ?

podsłuch na telefon, który ?

Witam. Co Państwo sądzicie o podsłuchu na telefon? Czy to droga usługa. Wiem, że to jest prawnie zgodne, jeśli to nasz aparat.

mniszko

Posty: 7

 
Polecam zajrzeć sobie tutaj https://spyphonesoft.pl/. Sprawdzisz sobie tutaj wszystkie informacje o Spyphone, czyli podsłuchu, który można zainstalować na każdym telefonie komórkowym.

Franko99

Posty: 12

 
Spyphone możesz zainstalować nawet zdalnie, ale tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce, żeby zainstalować aplikację. To świetne narzędzie, jeśli chodzi o podsłuch. Myślę, że się zdecyduję. Już bardzo dużo wiem na ten temat.

Black_Riot

Posty: 6

 
Jak coś, to tylko Spyphone. Orientowałem się wśród tego rodzaju oprogramowania, więc mam wiedzę. To jest optymalnie funkcjonalne. Można korzystać z dużo funkcji. Poza tym jest okej, bo nie da się go wykryć żadnymi programami wirusowymi. Użytkuję od paru miesięcy i chwalę sobie funkcjonalność. Polecam każdemu.

WacDEC

Posty: 28

 
A muszę dodać, że jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Świetna sprawa, gdyby było podejrzenie, że użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

Fanatyk

Posty: 28

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, że to tak znakomite opracowane oprogramowanie, jakie da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

Jacuś

Posty: 14