Strona główna > Firmy > Tłumacz biegły > Ma ktoś namiary do osoby która tłumaczy na język rumuński

Ma ktoś namiary do osoby która tłumaczy na język rumuński

Ma ktoś namiary do osoby która tłumaczy na język rumuński

Dzień dobry. Czy ktokolwiek z Was korzysta z dostępnych w sieci translatorów online. Ja ostatnio przekładałem tekst z rumuńskiego i chciałbym wiedzieć, czy tego rodzaju program to dobry tłumacz rumuński?

Różyczka

Posty: 15

 
Pracowanie jako tłumacz rumuński w warszawie to bardzo opłacalna profesja. Albowiem większość translatorów w stolicy pracuje na etatach w administracji rządowej.

Tomcio

Posty: 26

 
To nieprawda, że tłumacz rumuński musi pracować w urzędzie. Aktualnie wiele zakładów poszukuje osób z biegłą znajomością tego języka w mowie i piśmie.

ChosenOne

Posty: 17

 
Uwielbiam osób z pasją. Zatem twierdzę, iż dobry tłumacz rumuński musi kochać swoją pracę i nią żyć. Wtedy współpraca z takim człowiekiem przebiega bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Przykładem takiego tłumacza jest http://www.tlumaczeniarumunski.pl, jakiej zlecam zadania już od ładnych kilku lat.

Smerfik

Posty: 23

 
Mój kolega pracuje jako tłumacz rumuński od prawie dwóch lat. Nie ukończył żadnych studiów w tym kierunku. Po prostu od zawsze ciekawił go Wschód, a przede wszystkim Rumunia i Mołdawia. To właśnie dzięki tym zainteresowaniom rozpoczął swoją przygodę z rumuńskim. Teraz stara się o pracę w ministerstwie.

iDuri

Posty: 28

 
Ja lecz twierdzę, iż dobry tłumacz rumuński musi znać cudownie także kulturę polską, jak i rumuńską. Bez tego trudno awansować i rozwijać się w tym zawodzie.

Riko64

Posty: 24

 
Z tego co mi się wydaje, to żeby pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego, musimy znać nie tylko perfekcyjnie język, ale posiadać wyższe wykształcenie. Później bierze się udział w egzaminie państwowym. Składa się on z dwóch części (pisemna i ustna). Następnie otrzymuje się wpis i można rozpocząć pracę.

Tatusiekk

Posty: 27

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom trudnym językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

Dzidzidek

Posty: 9