Tłumaczenia pisemne, które polecacie?

Tłumaczenia pisemne, które polecacie?

Hej. Które sprawdzone agencje tłumaczeń działają w naszym mieście? Zależałoby mi naprawdę na kimś godnym polecenia :)

marcin225

Posty: 17

 
Dla mnie wyznacznikiem tego, że biuro tłumaczeń w Warszawie jest godne zaufania to wieloletnie doświadczenie. Szukałem odpowiedniego biura, które mogłoby mi zagwarantować obsługę językową konferencji, która zbliżała się w mojej firmie wielkimi krokami.

Kuwej56

Posty: 17

 
Trafiałem już na niesłychanie inne agencje tłumaczeń w Warszawie. Poniektóre potrafią w niezwyklej indywidualny sposób podejść do klienta, natomiast różne nie są w stanie nawet zapewnić tego, na kiedy zostanie wykonywane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na okresie i jakości tłumaczenia.

yetisizeee

Posty: 16

 
Niedawno pewne zlecenie wykonała dla mnie agencja tłumaczeń, o jakiej najpierw sprawdzałem opinię.

Byłem zaskoczony profesjonalizmem, bowiem szybko dostałem wycenę, a następnie, gdy zaakceptowałem warunki współpracy – umowę do podpisania. Potem w krótkim czasie dostałem komplet przetłumaczonych dokumentów i mogłem z zadowoleniem rozliczyć się z firmą.

Misio

Posty: 20

 
Właściwie to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, które dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest bardziej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

Tomcio

Posty: 24

 
U mnie funkcjonuje kilkanaście firm, które działają jako agencje tłumaczeń. Moim priorytetem było przede wszystkim znalezienie sprawdzonego partnera, który będzie mi dostarczał regularnie tłumaczenia dokumentów, które przywiozę z zagranicy. Póki co nie podjąłem decyzji.

Boss

Posty: 13

 
Czytałem niedawno o tym, jaką ofertę potrafią przedstawić klientom biura tłumaczeń w Warszawie.

Nie da się ukryć, że stawki są bardzo zróżnicowane. Miałem jeszcze większy problem, ponieważ potrzebowałem przetłumaczyć dokumenty z dość mało popularnego języka, jakim bez dwóch zdań jest koreański. Spisało się to biuro http://tlumaczeniaekspresowe.pl.

Polecam!

Rafałek34

Posty: 17

 
Trafiałem już na bardzo różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Niektóre potrafią w bardziej indywidualny sposób podejść do klienta, natomiast inne nie są w stanie nawet zagwarantować tego, na kiedy zostanie zrealizowane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na czasie i jakości tłumaczenia.

Dresiq

Posty: 19

 
Zapomniałem o tłumaczeniu pewnych dokumentów.

To sprawiło, iż miałem doświadczenie z tym, jakie możliwości są w stanie zaoferować nam tłumaczenia ekspresowe. Wiadomo, że kosztują więcej, ale różnica nie jest diametralnie duża. Gorzej, jeśli sprawdzone biuro tłumaczeń nie jest w stanie skrócić czasu oczekiwania na wykonanie zlecenia, bo ma pełne ręce roboty :)

anex

Posty: 24