sesja plenerowa szczecin, który fotograf ?

sesja plenerowa szczecin, który fotograf ?

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to faktycznie profesjonalnie?

Strzała

Posty: 1

 
Znajomy nam robił sesje, ale nie wyszło to najlepiej. Poza tym, że trzeba wiedzieć jak zrobić zdjęcia to jeszcze trzeba wiedzieć jak zająć się ich obróbką komputerową. U nas wszystko wyszło tak, że nikt nie był do siebie podobny, a przecież nie o to chodzi w obróbce cyfrowej zdjęć.

Klakier

Posty: 3

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, bo wiemy, że pracuje tam profesjonalna pani fotograf. Chcemy mieć zdjęcia, które będą super pamiątką dla lata.

Jasio234

Posty: 5

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym niezwyklej, jeżeli wykonane są poprzez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

numiś45

Posty: 12

 
Mnie się zawsze takie fotografie podobały, niemniej jednak z kasa bywa niezwykle różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych paru stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt dużo zdjęć ze swoją rodziną, a te, jakie są pozostawiają dużo do życzenia. Profesjonalista fotografie wykona o dużo lepiej.

azreala14

Posty: 5

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem ludzi. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego pożądane byłoby było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich fotografii nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

@_yyy111

Posty: 6

 
Mnie sesję rodzinną w Szczecinie wykonała pani, która ma ofertę tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne. Ma odpowiednie podejście do wykonywania swojej pracy. Polecam, w 100% bowiem zdjęcia są warte ceny.

Dresik

Posty: 6

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wówczas można uzyskać faktycznie niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze poprzez osoby z niezwykle dużym doświadczeniem.

Alim45

Posty: 20

 
Ostatnio spełniłam własne marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

opert34

Posty: 6