Strona główna > Dom > Wyroby z Drewna > kuchnie na wymiar na Śląsku, poszukuję!

kuchnie na wymiar na Śląsku, poszukuję!

kuchnie na wymiar na Śląsku, poszukuję!

Chciałabym u siebie w domu wykonać kuchnie na wymiar. Jednakże nie znam żadnej firmy, jaka mogłaby dla mnie zrobić meble. Może znacie kogoś doświadczonego?

Marko

Posty: 6

 
Powiem Ci, że bardzo dobrze robisz. My 3 lata temu robiliśmy remont i w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję że będziemy robić kuchnie na wymiar w Katowicach. Blaty są na perfekcyjnej wysokości, mam szafki i szuflady dopasowane do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona.

Różyczka

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar w Katowicach, to mogę polecić Ci jedną firmę https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Moja kuchnia była bardzo mała, ciężko byłoby mi znaleźć jakiekolwiek gotowe szafki, oni pomogli rozwiązać mój problem.

Kitas

Posty: 6

 
Powiem wam, że kuchnie na wymiar są idealne w małych pomieszczeniach. Ja wykonywałam ją na poddaszu i powiem wam, że nie wyobrażałam sobie w ogóle tego wcześniej. Teraz kuchnia jest piękna i funkcjonalna.

adamu90

Posty: 14

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, że była to bardzo dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, jakie szafki chcemy mieć i ilość szuflad. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

jarcio00

Posty: 10

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, że była to niezmiernie dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, jakie szafki chcemy mieć i ilość szuflad. Kuchnia jest niezmiernie funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

RafBe

Posty: 21